samana plius

Tai, ko trūksta sodybai

Šiltnamis "Agro LT"

 "Agro LT" komplektacijoje yra durys iš abiejų pusių, kuriose yra orlaidės. Taip pat orlaidė iš šono. Dar įeina cinkuotos  skardos cokolis (pamatas). Taip pat pridedami polikarbonatiniai UP profiliai skirti polikarbonatinių plokščių kanalų uždarymui, kad nepapultų drėgmė ir nešvarumai.

Karkasas pagamintas iš cinkuotų plieninių 20x20 mm kvadratinių skersmens vamzdžių

Arkos yra vientisos, išlenktos gamykloje nėra arkų lankų sujungimo mazgųTaip pat gamykloje suvirinti priekinis bei galinis rėmas, kuriuose yra įmontuotos durys su orlaidėmis. Todėl visas rėmo karkasas susirenka labai lengvai ir greitai: sustatomi priekinis rėmas, arkos bei galinis rėmas, kurie tarpusavyje sujungiami ilginiais, naudojant varžtus. Arkos statomos kas 67 cm.

Polikarbonato danga ant rėmo tvirtinama savisriegiais. 

Šiam šiltnamiui nereikia pamato - prie arkų galų pritvirtinamos T formos atramos, kurios įstatomos į žemę ir užkasamos. Rekomenduojame kampines atramas užpilti betonu, kad vėtros nenuneštų šiltnamio. 

Pasirinkę šį šiltnamio modelį, Jūs gausite pilnai surinktus priekinį bei galinį rėmą, arkas (jų kiekis priklausys nuo pageidaujamo ilgio), ilginius, cinkuotos skardos cokolį, lango rėmą, varžtus, poveržles, savisriegius, surinkimo instrukciją. Taip pat gausite ruloną 2,1x0,6 m polikarbonato lapų (lapo dydis 2,1x6,0 m), kurių kiekis priklauso nuo šiltnamio ilgio - 4 metrų ilgio šiltnamiui bus 3 PK lapai, 6 metrų ilgio - 4 PK lapai, 8 metrų -  5 PK lapai. 

Atidžiai susipažinus su pateikta surinkimo instrukcija toks šiltnamis surenkamas per 3-4 valandas.

Matmenys

3x4m (12m2)

3x6m (18m2)

3x8m (24m2)

Kaina 

(su 4 mm PK danga)

375

490

620

Kaina 

(su 6 mm PK danga)

465

610

770

 

<Grįžti>